אודותינו

אנחנו בית חם עתלית

הבית החם נוסד לפני כעשרים שנים על ידי הרב אברהם סבג, שנרתם לעזור לכל תושב בעתלית בשעת צרה. לאורך השנים נרתמו מתנדבים רבים לסייע ככל יכולתם. ביחד עם המועצה האזורית, ועד עתלית ובעיקר הרבה אנשים טובים, הבית החם שולח מידי שבוע כמאה חבילות מזון למשפחות נזקקות, ומאות חבילות מלאות בכל טוב לקראת החגים. מלבד הסיוע במוצרי מזון, ירקות ופירות וארוחות חמות, ניתן מענה ברכישת עזרים רפואיים וסיוע כלכלי למי שצריך.

בואו להתנדב בבית חם

הצטרפו למתנדבים הנפלאים שלנו במגוון תפקידים, ועזרו למאות משפחות נזקקות מדי שבוע

אנחנו כאן למען הקהילה

הצוות הקבוע של הבית החם שמגיע מידי שבוע מתוך מחויבות ורצון להיטיב עם התושבים והתושבות של עתלית וחוף כרמל.

האריזה נעשית מתוך דאגה ואכפתיות לרווחת כל משפחה ולצרכיה.

לקראת החגים מגיעים מתנדבים רבים לסייע באריזה ובחלוקה, ועושים שעות ארוכות מהבוקר ועד הלילה בכדי להספיק ולהגיע לכל בית ודירה ברחבי חוף כרמל, בכדי לשמח ולעודד את המשפחות.

התנדבות בעתלית

\\ 01

אנחנו בתוך הקהילה

חברי צוות העמותה מוותיקי עתלית מכירים היטב את כל משפחות היישוב ואת סיפורי המשפחות, ויוזמים לא מעט פניות לסייע למשפחות שאינן מרגישות בנוח עם בקשת העזרה.

\\ 02

אנחנו מכבדים כל אדם

נותנים כבוד - ברחבי עתלית הבית החם מוכר כמקום מכבד שמקבל בסבר פנים יפות את כל מי שמבקש סיוע.

מתנדבים בעתלית
בית חם בעתלית

\\ 03

אנחנו מחוייבים לאנשים

אמינות ומחויבות – בבית החם לוקחים אחריות על כל משפחה ומוודאים שכל מי שצריך את הסיוע יקבל – גם אם יש צורך בעבודה עד שעות הלילה מאוחרות.

ביחד נעזור להרבה יותר משפחות

הבית החם פועל בזכותם של הרבה אנשים טובים שכל אחד עושה כמיטב יכולתו, כל שעה שנתרמת, חבילת מזון או סיוע לעבודה יאפשר לנו להגדיל את היקף החסד ולתת מענה למשפחה נוספת ביחד נעזור להרבה יותר משפחות.